Події

“До Криму літати не будемо”, – в “Бєлавіа” категорично відмовили Соловйову

Найбільша авіакомпанія Білорусі “Бєлавіа” категорично відмовилася від польотів в анексуваний Крим. У Москві незадоволені.

Глава білоруської державної авіакомпанії “Бєлавіа” Ігор Чергінець виключив можливість польотів в анексувати Крим в нинішніх умовах.

Гучна заява чиновник зробив в ефірі youtube.-каналу російського пропагандиста Володимира Соловйова.

Білорусь потрапила в повітряну ізоляцію після інциденту із захопленням літака RyanAir. Незважаючи на таке важке становище, її авіакомпанії не мають наміру літати в анексувати Крим.

“До Криму поки літати не будемо”, – сказав Чергінець. Він уточнив, що для таких рейсів необхідно як мінімум офіційне визнання Білоруссю Криму російським, чого поки не передбачається. Та й це не буде гарантією.

“Буде політичне рішення – будемо дивитися. Тому що є ще комерційні питання”, – уточнив глава “Бєлавіа”.

Він відкрито дав зрозуміти, що авіакомпанія не готова піддавати себе санкцій, які вже назавжди закриють для неї польоти в країни Заходу.

Новина прокоментував впливовий російський анонімний Telegram-канал “СерпомПо”.

“Це гроші. На Крим стільки не заробиш. Причому навіть якщо Лукашенко визнає його російським,” будемо дивитися “на” комерційні питання “. Вчіться, безголові російські” патріоти “. Дивіться, які мотиви у ваших” союзничкам “з Білорусі. Чисте споживацтво . Поки ви, диваки, сорочку рвали за ідею (останнім часом втомилися), в Мінську в кишені мусолять гроші і прикидають, скільки можна на вас заробити: більше, ніж в Європі або менше “, – написав ресурс.

За матеріалами dialog.ua

Back to top button